Bratislava 27. augusta 2018 (SITA/HSP/Foto:SITA/AP-Photo by Robb D. Cohen/Invision/AP)
 
Pohlavie očakávaného bábätka prezradila interpretova partnerka April Love Geary.

Na snímke Robin Thicke

Americký spevák Robin Thicke a jeho priateľka April Love Geary budú mať dievčatko. Pohlavie druhého spoločného dieťaťa potvrdila mamička prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnila fotografie z párty v Los Angeles. Na jednom zábere je možné vidieť, ako je čokoládovú tortu s ružovou plnkou, pričom cez fotku je nápis “Je to dievča”. Pohlavie potvrdila aj v popise k ďalšej fotke, na ktorej sa pár bozkáva.
Dvojica tento rok vo februári privítala na svete dcéru Miu Love. Štyridsaťjedenročný interpret už má aj osemročného syna z manželstva s Paulou Patton. S herečkou sa rozviedol v roku 2015, po desiatich rokoch manželstva.
Robin Thicke debutoval v roku 2003 albumom A Beautiful World, po ktorom nasledovali nahrávky The Evolution Of Robin Thicke (2006), Something Else (2008), Sex Therapy: The Session (2009), Love After War (2011), Blurred Lines (2013) a Paula (2014). S predposlednou menovanou sa mu podarilo dobyť americký aj britský rebríček, pričom z nej pochádza aj jeho najúspešnejší hit Blurred Lines, na ktorom spolupracovali aj T.I. a Pharrell Williams.
 
 
Príspevok Robin Thicke bude mať ďalšiu dcéru zobrazený najskôr Hlavné správy.