Bratislava 23. novembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)

Ktorej funkcie sa minister vzdá bude jasné až po sneme vládnej strany v decembri
Minister práce Ján Richter (Smer-SD), ktorý zároveň vykonáva funkciu generálneho manažéra Smeru-SD, považuje za reálne, že sa jednej z týchto pozícií vzdá. Povedal to vo štvrtok v relácii rádia Expres Braňo Závodský naživo.
Na snímke mininster práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ján Richter

“Je taká dohoda, že sa budeme vyjadrovať až po sneme, ktorý bude 9. decembra. Tam zavŕšime ten proces a spravia sa nejaké závery, aj personálne,” avizoval.
Na margo kauzy resocializačného zariadenia Čistý deň v Galante, ktorému Richterov rezort napokon odobral akreditáciu, minister povedal, že v danom prípade konal správne, a to napriek kritike, že rezort postupoval pomaly. “Konal by som rovnako,” uistil Richter.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.