Bratislava 2. júna 2019 (TASR/HSP/Foto:SITA-Diana Černáková)

Predsedníčka poslaneckého klubu OĽaNO Veronika Remišová zatiaľ nepotvrdila, či bude spolupracovať so stranou odchádzajúceho prezidenta SR Andreja Kisku. “Konečné rozhodnutie som neurobila,” reagovala pre TASR. Nepotvrdila ani to, či ostane v OĽaNO. Uviedla, že mandát dostala na toto volebné obdobie

Na snímke Veronika Remišová

“O riešení problémov Slovenska sa, prirodzene, rozprávam aj s inými politikmi vrátane pána prezidenta, pretože ak chceme Slovensko očistiť od korupcie, posunúť ho dopredu v dôležitých oblastiach, bez spoločného úsilia sa nám to nepodarí. Konečné rozhodnutie som však neurobila,” reagovala pre TASR Remišová.

Poslankyňa tiež uviedla, že nie je členom hnutia OĽaNO a rozhodovať sa o svojej politickej budúcnosti bude v súlade so svojimi vnútornými zásadami. Myslí si tiež, že je dôležité robiť politiku s ľuďmi v regiónoch. “Všetky strany, ktoré dokázali zmeniť krajinu, mali pevnú podporu a boli ukotvené v regiónoch,” doplnila.

Niektorí poslanci z OĽaNO podľa Remišovej pravdepodobne rozmýšľajú nad svojou budúcnosťou v politike. Tvrdí však, že spolupráca v klube je efektívna.

Ako jeden z možných spolupracovníkov Kisku sa spomínal aj poslanec parlamentu Gábor Grendel z klubu OĽaNO. V máji pre TASR potvrdil, že v budúcoročných parlamentných voľbách bude kandidovať za OĽaNO.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK65 0900 0000 0051 5666 1326

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj