Bratislava 17. apríla 2018 (HSP/Foto:Red Bull Content Pool)
 
Registrácia na lokálne kvalifikácie Neymar Jr’s Five je otvorená! Prešov, Banská Bystrica, Žilina a Bratislava sú pripravené hostiť na svojich zastávkach až 64 odhodlaných tímov. Uchmatnite si svoju tímovú miestenku ešte dnes na neymarjrsfive.com/sk a hrajte o možnosť dostať sa na globálny futbalový turnaj do Brazílie. Registrácia bude otvorená až do naplnenia kapacity v jednotlivých mestách.

Registrácia na Neymar Jr’s Five je spustená

Štyri tímy z každej kvalifikácie postúpia na národné finále do Bratislavy. To sa odohrá 3. júna 2018 a rozhodne a na ňom o celkových o víťazoch, ktorí budú Slovensko reprezentovať na svetovom finále v brazílskom Praia Grande. V hre sú dve exkluzívne miestenky – jedna pre víťazný ženský tím a jedna pre mužský/zmiešaný tím.
Pravidlá sú jednoduché – zápasy Neymar Jr’s Five sú rýchle, technické a trvajú intenzívnych desať minút. Hrá sa na malom ihrisku, bez brankára, piati na piatich. Keď jeden tím skóruje, ten druhý prichádza o hráča. Na kvalifikácie sa môžu registrovať tímy (mužské aj zmiešané), v ktorých musí byť minimálne päť a maximálne sedem hráčov vo veku 16 až 25 rokov (v každom tíme sú povolení dvaja hráči, ktorí môžu mať viac ako 25 rokov). Ženský turnaj sa odohrá priamo s národným finále v Bratislave a má kapacitu 16 tímov. Registráciu nájdete na neymarjrsfive.com/sk a ďalšie zaujímavosti hľadajte aj na redbull.sk/neymar.

Registrácia na Neymar Jr’s Five je spustená

Tohtoročný Neymar Jr’s Five bude už tretím v poradí a zatiaľ najväčším. Do turnajov sa zapojí až 62 krajín zo šiestich kontinentov. Prvé miesto v lokálnom finále zabezpečí tímom letenky do brazílskeho Praia Grande, kde sa 21. júla 2018 v Instituto Projeto Neymar Jr rozhodne o globálnych víťazoch, ktorí si zahrajú proti Neymarovi. Úvodný ročník vyhral v roku 2016 tím z Brazílie a minulý rok sa kráľmi malého futbalu stali Rumuni.
Redakciu informovala Monika Viňanská z Red Bull.
 
Príspevok Registrácia na Neymar Jr’s Five je spustená! Cez Prešov, Banskú Bystricu, Žilinu a Bratislavu až do Brazílie zobrazený najskôr Hlavné správy.