Bratislava 21. apríla 2018 (HSP/Foto:Facebook-Jalal Suleiman)
 
Ani vítači migrantov z mainstreamovych médií, nevítajú všetkých migrantov rovnako. Ak ste migrant, ktorý hlása prozápadnú propagandu ako Mesežnikov, či Nicholson, tak je to v poriadku, iné je keď taký migrant ako Jalal Suleiman tu organizuje demonštrácie proti NATO, či Kiskovi. To už je podľa mainstreamu “proruský truľo”, či imigrant, ktorý tu nie je doma.

Na snímke zľava Jalal Suleiman a Peter Marček

Podpredseda KSS Jalal Suleiman k tomu uviedol:
“Redaktorom mainstreamu sa nepáči, že imigrant Suleiman burcuje ľudí proti prevratu a za ochranu štátnych pilierov a ústavnosti v SR!
Nepýtajte sa ma vážení priatelia na môj pocit, keď redaktori Hospodárskych novín,  či iných slniečkárskych novín, s veľkou dávkou  hnevu a rozhorčenia poukazujú  na proruského  “imigranta” Jalala Suleimana narodeného v Sýrii, ktorý organizuje pred prezidentským palácom protest pod heslom “My sme tu doma” ( blogeri z denníka N ma dokonca nazývajú proruský truľo).
Nuž, nalejme si čistého vina, mainstreamu toto konanie vadí a drzo poukazuje na to, že Suleiman je imigrant. “Slušne” mi dajú vedieť, že “nie si tu doma, ty imigrant! ”
Prečo toto posolstvo neadresujú aj proamerickému Mesežnikovi (dokonca narozdiel od neho som si na Slovensku odkrútil aj povinnú vojenskú službu, čo sa nedá povedať o niektorých, ktorí zaujali posty ministrov obrany SR!).
Novinár kanadského pôvodu Nicholson bol prítomný pri všetkých záhadných udalostiach ktoré ovplyvnili slovenský národ za posledných dvadsať rokov. Médiá hlavného prúdu ho priam zbožňovali a utvorili mu dlhy koridor! Azda on nebol imigrant?
A prečo sú za to, aby Slovensko prijalo imigrantov, ktorých nám nanútila EÚ? Také konanie sa nazýva pokrytecké, keď na jednej strane, toho kto chce brániť republiku osočujú, urážajú a nazývajú migrantom a na druhej strane chvália toho, ktorý nám tu posiela a umiestňuje migrantov, ktorí túto republiku budú len vyciciavať.
Je zaujímavý fakt, že nemám problém sa prezentovať v alternatívnych médiách o ktorých sa traduje, že sú konšpiratívne, nacionalistické a zároveň je takmer nemožné sa i čo len par minút prezentovať v médiách hlavného prúdu!
Nuž, vážení priatelia, dovoľte mi im odkázať a myslím si že aj vo vašom mene, nech si trhnú nohou!
My, ktorí odmietame Sorosove nadácie a považujeme ich za rakovinu v politike, sme tu doma! My, čo odmietame prevrat pod falošným heslom slušnosti, sme tu doma. My, ktorí tu chceme sociálne spravodlivú spoločnosť, sme tu doma! My, ktorí sme exekuovaní, vykorisťovaní, hnaní na okraj politického života, sme tu doma! My, ktorí odmietame NATO a velebíme mier, sme tu doma! Nech žije takéto Slovensko!”, ukončil svoj emotívny prejav Suleiman.
 
Ing. Jalal Suleiman, PhD. sa narodil v roku 1965 v Sýrii v kresťanskej komunite. Na Slovensku žije od roku 1985. Je absolvent Strojníckej fakulty Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Je orientalistom, súdnym prekladateľom a tlmočníkom. Je tiež autorom publikácie Slovensko-arabská konverzácia. 
 
Príspevok Redaktorom mainstreamu sa nepáči imigrant Jalal Suleiman. “Je to proruský truľo” zobrazený najskôr Hlavné správy.