Real vítali v Madride desaťtisíce fanúšikov, Ramos: “Verili sme si”

Madrid 5. júna 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Paul White)

Pompézna svetelná šou a videoprezentácia cesty Realu až na európsky vrchol
Desaťtisíce fanúšikov privítali v nedeľu futbalistov Realu Madrid v hlavnom meste Španielska pri ich návrate z Cardiffu, kde v sobotu večer vybojovali rekordnú 12. trofej za triumf v najcennejšej európskej klubovej súťaži.
Futbalisti Realu Madrid prichádzajú na otvorenom autobuse s pohárovou trofejou na Námestie Cibeles v centre Madridu osláviť s fanúšikmi triumf vo finále Ligy majstrov 4. júna 2017

Tím po prílete najskôr prijali starostka Madridu Manuela Carmonová a predstavitelia regionálnej vlády, potom sa už hráči v otvorenom autobuse presunuli na preplnené námestie Cibeles, tradičné miesto osláv úspechov “bieleho baletu”. Kapitán Sergio Ramos spolu s Marcelom vystúpili na provizórne schody v centre námestia a nadšenému publiku ukázali “ušatú trofej” Ligy majstrov.
Oslavy pokračovali na štadióne Santiaga Bernabeua pompéznou svetelnou šou a videoprezentáciou cesty Realu až na európsky vrchol. Moderátor večera predstavil osobne každého hráča, tribúny najviac oslavovali Ramosa a kanoniera Cristiana Ronalda, ktorý mával portugalskou vlajkou.
“Tento tím si veril od úplného začiatku a vďaka tvrdej práci sa teraz môžeme tešiť z obhajoby,” povedal fanúšikom Ramos, na pleciach so španielskou vlajkou a s korunou na hlave. Ovácie naplno vypukli v momente, keď si mikrofón zobral Cristiano Ronaldo. Ten sa pridal k skandovaniu masy: “Cristiano, Zlatá lopta!” a priaznivci tak dali jasne najavo, kto by v tomto roku mal získať prestížne individuálne ocenenie.
Portugalský útočník bol hrdinom finále na Millennium Stadium v Cardiffe, keď si pripísal dva presné zásahy a stal sa prvým hráčom, ktorý skóroval v troch finále Ligy majstrov. S 12 gólmi bol zároveň najlepším strelcom LM 2016/2017.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

ZDROJ >>

Komentujte :)