Strážcovia galaxie 2 prilákali na červený koberec Chrisa Pratta, Zoe Saldanu, Vina Diesela či Goldie Hawnovú. Navyše, mnohí z pozvaných hostí prišli aj so svojimi polovičkami či ratolesťami. Fanúšikovia sa tak mali na čo pozerať.

Zoe Saldanaa jej manžel Marco Perego na premiére filmu Strážcovia galaxie 2 v Hollywoode.Zoe Saldanaa jej manžel Marco Perego na premiére filmu Strážcovia galaxie 2 v Hollywoode.
Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

Jednu z hlavných postáv stvárnila Zoe Saldana, ktorú na premiéru sprevádzal manžel, Marco Perego. Krásnu tmavovlásku mohli fanúšikovia vidieť v extravagantných šatách z dielne Emilio Pucci, ktoré sa v záplave objektívov výrazne trblietali.

Vin Diesel so synom Vincentom a dcérou Haniou na premiére filmu Strážcovia galaxie 2 v Hollywoode.Vin Diesel so synom Vincentom a dcérou Haniou na premiére filmu Strážcovia galaxie 2 v Hollywoode.
Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

Akčný hrdina Vin Diesel na premiéru síce nezobral svoju sexi manželku, ale spoločnosť mu robili jeho dve ratolesti, syn Vincent a dcéra Hania. V ich spoločnosti sa hlavný predstaviteľ série Rýchlo a zbesilo skvelo bavil.

Kurt Russell a Goldie Hawn na premiére filmu Strážcovia galaxie 2 v Hollywoode.Kurt Russell a Goldie Hawn na premiére filmu Strážcovia galaxie 2 v Hollywoode.
Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

Rolu v snímke si zahral aj Kurt Russell. Toho sprevádzala jeho dlhoročná partnerka, herečka Goldie Hawn. Blond sedemdesiatnička prišla v čiernych šatách na ramienka, tvár jej zakrývali veľké čierne okuliare.

Chris Pratt a jeho manželka Anna Faris na premiére filmu Strážcovia galaxie 2 v Hollywoode.Chris Pratt a jeho manželka Anna Faris na premiére filmu Strážcovia galaxie 2 v Hollywoode.
Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

Skvelo naladení sa ukázali aj slávni manželia – Chris Pratt a Anna Faris. Pekná blondínka prišla v ružovkastých šatách, v ktorých pôsobila priam étericky.