Putina čakajú v deň finále MS vo futbale 2018 aj rokovania s Macronom či Orbánom

Moskva 13. júla 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Sergei Chirikov)
 
O dva dni, keď bude Moskva dejiskom finále futbalového svetového šampionátu 2018, zavítajú do ruskej metropoly nielen početné osobnosti svetového futbalu, športu všeobecne, ale aj vrcholní politici.

Na snímke Vladimir Putin

Prezident hostiteľskej krajiny Vladimir Putin absolvuje podľa informácií, ktoré priniesla tlačová agentúra Reuters, napríklad bilaterálne schôdzky s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom, ktorý bude neskôr v hľadisku štadióna v Lužnikách fandiť krajanom, aby získali po dvoch desaťročiach druhý titul svetových šampiónov, ale napríklad aj so známym futbalovým nadšencom, maďarským premiérom Viktorom Orbánom, ktorého čaká v septembri oficiálna návšteva Ruskej federácie.
Ako oznámili oficiálne kremeľské zdroje, na schôdzke Putin-Macron sa bude hovoriť zrejme aj o blížiacom sa summite najvyšších predstaviteľov Ruskej federácie a Spojených štátov v Helsinkách. Putin bude s prezidentom USA Donaldom Trumpom rokovať vo fínskej metropole v pondelok 16. júla.
 
Príspevok Putina čakajú v deň finále MS vo futbale 2018 aj rokovania s Macronom či Orbánom zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)