Putin odsúdil útok v Londýne; UKIP nepreruší kampaň

Londýn 4. júna 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Pavel Golovkin)

Vladimir Putin vyjadril sústrasť britskému národu
Ruský prezident Vladimir Putin odsúdil sobotňajší teroristický útok v Londýne a vyjadril sústrasť britskému národu, uviedol dnes hovorca Kremľa Dmitrij Peskov. Citovala ho agentúra TASS.
Na snímke ruský prezident Vladimir Putin

Paul Nuttall: “Odmietam prerušiť kampaň UKIP”
Podľa spravodajskej stanice BBC Strana nezávislosti Spojeného kráľovstva (UKIP) odmietla prerušiť predvolebnú kampaň po útokoch v Londýne. “Odmietam prerušiť kampaň UKIP, pretože narušenie našej demokracie je to, čo extrémisti chcú,” uviedol šéf strany Paul Nuttall.
Konzervatívna strana premiérky Theresy Mayovej predtým oznámila, že v dôsledku útokov prerušila predvolebnú kampaň.
Predčasné parlamentné voľby sa uskutočnia 8. júna.

Pri útoku utrpeli zranenia štyria francúzski občania
Francúzsky minister zahraničných vecí Jean-Yves Le Drian oznámil, že pri útoku utrpeli zranenia štyria francúzski občania, jeden z nich vážne. Úrad francúzskeho prezidenta pôvodne informoval o najmenej dvoch zranených Francúzoch.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

ZDROJ >>

Komentujte :)