Langebaan 27. marca 2018 (HSP/Foto: screenshot YouTube)
 
72-ročný Errol Musk, otec technologického miliardára Elona Muska, pre Daily Mail priznal, že matkou jeho šiesteho dieťaťa je nevlastná dcéra

Errol Musk, otec známeho vynálezcu Elona Muska

Mimoriadne priznanie dáva dôvod na vysvetlenie horkých rodinných sporov jednej z najbohatších rodín sveta. Samotný vynálezca Elon Musk označil otca Errola za pôvodcu tohto “zla”. Errol Musk totiž najnovšie priznal, že svoje šieste dieťa Elliota Rusha splodil s o 42 rokov mladšou Janou Bezuidenhoutovou. Tá je však dcérou jeho druhej manželky Heidi-Mari, čiže Errolova nevlastná dcéra.
Errol priznal, že pomer s ňou bola “chvíľková jednorazová chyba” za istých okolností, keď ju Errol prichýlil na noc. “Nechcem to nazvať chybou, pretože žiadne dieťa nechce počuť, že ide o chybu,” povedal pre noviny Rapport. “Stalo sa to jedného večera, keď Janu vyhodil z domu jej priateľ a ona spala pri mojom dome. Musíte pochopiť – bol som už 20 rokov sám a som len muž, ktorý sa dopúšťa chýb.”
Jana a jej (jeho) syn teraz žijú na istom majetku ako Errol v meste Langebaan, asi hodinu od Kapského mesta, ale nie sú vo vzťahu. Manželka Heidi-Mari Musková opísala svojho bývalého manžela ako “zlého človeka”, ktorý “zničil rodinu”.
“Mne a svojim deťom spôsobil neuveriteľné množstvo bolesti a teraz znovu priniesol hanbu na rodinu. Sme zúriví, že si dovolil splodiť dieťa so svojím nevlastným dieťaťom. A že to vypustí do sveta. Snažili sme sa dosiahnuť mier, ale teraz všetko zničil,” povedala Heidi-Mari Musková novinárom.
Bola vdovou s ​​tromi malými deťmi (Jock junior, Jana a Harry), keď sa stretla s Errolom. Errol už mal tri svoje vlastné deti z prvého manželstva s modelkou Maye Haldemanovou, ktorá je matkou Elona, jeho brata Kimbala a sestry Toscy. Errol a Heid-Mari mali spolu dve dcéry Alexandru ‘Ali’ a Asha ‘Rose’.
 
Príspevok Psychopatické vzťahy v rodine Elona Muska. Jeho otec má dieťa s jeho sestrou zobrazený najskôr Hlavné správy.