Modelka Mariana Downing, nová priateľka speváka Marca Anthonyho sa prvýkrát objavila oficiálne po jeho boku na spoločenskej akcii v New Yorku.Modelka Mariana Downing, nová priateľka speváka Marca Anthonyho sa prvýkrát objavila oficiálne po jeho boku na spoločenskej akcii v New Yorku.
Autor: Profimedia

Latino umelec, ktorý je bývalým manželom herečky a speváčky Jennifer Lopezovej, vzal do spoločnosti svoju 21-ročnú priateľku Marianu Downingovú. Očarujúca modelka, s ktorou sa vraj stretáva už niekoľko mesiacov, bola po jeho boku neprehliadnuteľná v bielych šatách so zlatým vzorom.

Modelka, ktorá sa venuje predovšetkým pózovaniu v bikinách a spodnej bielizni, sa so 48-ročným spevákom a skladateľom objavila v reštaurácii Cipriani. Tam sa konala benefícia Maestro Cares Foundation na podporu mladých hudobných talentov. Z fotografií je zjavné, že dvojica momentálne prežíva fázu veľkej náklonnosti.

Potvrdzuje to aj zdroj, ktorý cituje bulvár New York Post. „Sú do seba veľmi zamilovaní, nerozlúčiteľní. Sú neustále spolu,“ komentoval informátor.

Anthony sa pritom len minulý rok rozišiel s už treťou manželkou – modelkou Shannon De Lima, s ktorou sa zosobášili v roku 2014. Predtým bol ženatý s už spomenutou Jennifer Lopezovou a jeho prvou životnou partnerkou bola bývalá Miss Universe Dayanara Torres.