Slovenská modelka Andrea Verešová na narodeninovej oslave v Prahe.Slovenská modelka Andrea Verešová na narodeninovej oslave v Prahe.
Autor: Profimedia

Rodáčka zo Žiliny, ktorá sa môže pýšiť titulom Miss Slovensko, sa v stredu večer vybrala na veľkolepú oslavu podnikateľky Růženy Nechanskej. Výstrihy, rozparky, či priehľadné materiály zostali doma – Verešovej voľba padla na nežné šaty po kolená s výrazným kvetinovým motívom.

Nechýbali síce tradičné vlny kaderí prehodené na stranu, dvojnásobná mama vyzerala ako skutočná dáma a pripútala na sebe nejeden pohľad mužských, ale aj ženských hostí.

Iba pred pár dňami sa pritom 36-ročná modelka dostala znovu na stránky bulváru. Dôvodom bola práve garderóba. Dámsky kostým, ktorý si obliekla na vyhlásenie cien, prekvapoval odhaleným výstrihom.

Verešová chcela jednému z českých novinárov ukázať, že naostro sa do spoločnosti nevydala a odkryla mu kúsok hrude. Čipkovaná podprsenka, ktorú mala pod sakom skrytú však nesedela presne na svojom mieste a tak Slovenka opäť skončila „odhalená“. Či chtiac, alebo nechtiac, to vie už len ona sama…