„Snažím sa, aby ľudia na fotografiách pôsobili dokonale,“ tvrdí David Dubnitskiy nezávislý fotograf, ktorý sa v rámci svojej mimoriadne vydarenej práce zameriava na ženy a ich vonkajšiu a vnútornú krásu zasadenú do sveta akoby vystrihnutého z tvojich snov. Elegancia, zmyselnosť, nenútená dráždivosť a ľahká erotika bez štipky vulgárnosti sú poznávacími znameniami jeho fotografií, ktoré by nemali nechať chladného žiadneho milovníka ženského pohlavia. Davidove zábery vám umožnia oddýchnuť si od latexu, nánosov mejkapu, push-upkových podprseniek a hlboko zarezaných pásikov, ako aj od prvoplánových póz, napichaných pier a nasilu dráždivých výrazov a ponúkajú vám pohľad na ženy v tých najprirodzenejších polohách.

 

Jemné šaty s volánmi, rozhalené blúzky, pohodlná alebo žiadna spodná bielizeň a bavlnené tielka odhaľujúce pokožku žien, ktoré sa nevlnia pri drahých autách, ale zaoberajú sa ich kedysi typickými činnosťami v peknom prostredí. Pokiaľ by niekoho zaujímal aj samotný fotograf, tak jeho súkromný, ako aj profesijný život ostáva aj naďalej záhadou a okrem toho, že David je talentovaný chlapík pochádzajúci z mesta Dnipro v Dnepropetrovskej oblasti našich východných susedov, o ňom nemáme žiadne informácie navyše. Nájsť ho môžete na Instagrame, kde má slušnú sledovateľskú základňu, na jeho Facebooku, oficiálnej stránke a takisto na tomto odkaze.

 

Zobraziť galériu 17 galeria

Upozornenie Článok, ktorý si prajete zobraziť je označený ako NSFW z anglického Not Suitable For Work, teda nevhodný do práce.

Článok môže obsahovať:
– Erotické obrázky, fotografie, prípadne umenie obsahujúce nahotu.
– Videá a obrázky obsahujúce krv a násilie, prípadne šokujúce obrázky, ktoré môžu narušiť pokoj slabších pováh.

Stlačením tlačidla nižšie označeného “zobraziť článok” potvrdzujem, že:
– Som osoba staršia ako 18 rokov.
– O prípadnej nevhodnosti obsahu som bol upozornený/á a naozaj si prajem zobraziť celý článok.