Bratislava 20. novembra 2018 (SITA/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)
 
Hokejovému Slovanu Bratislava sa v nadnárodnej KHL zatiaľ nedarí predstáv. V tabuľke Západnej konferencie síce aktuálne stráca na ôsmu pozíciu znamenajúcu prienik do play-off len tri body, no v doterajšom priebehu sezóny príliš často ťahá nepriaznivé série

Na snímke tréner HC Slovan Vladimír Országh

Ako informuje ruská agentúra Tass, podľa hlavného trénera Vladimíra Országha je najväčším problémom “belasých” málo hráčov v kádri.
Vedenie KHL malo diskvalifikovať z vedenia Slovana Juraja Širokého staršieho aj mladšieho, dôvodom je neplnenie finančných záväzkov. “Finančné problémy neovplyvňujú súčasné výkony hráčov, ísť má o záväzky z predchádzajúcich sezón. U nás je iný problém – málo ľudí. Nemyslím si však, že má na nás nejaký vplyv situácia z minulosti,” poznamenal hlavný kouč po pondelkovej prehre na ľade CSKA Moskva 0:4.
Podľa Tass má Slovan pozastavenú registráciu nových hráčov do kádra a nemôže tak podpisovať nových hokejistov. “Je to šanca pre mladších hráčov, aby sa ukázali a vybojovali si miesto v tíme,” myslí si Országh.
Po sérii štyroch duelov u súperov, v ktorých Slovan uspel iba v Nižnekamsku, sa bratislavský klub vracia domov a v piatok 23. novembra pred vlastnými fanúšikmi privíta Viťaz Podoľsk.
 
Príspevok Problémom Slovana je málo hráčov, myslí si kouč Országh zobrazený najskôr Hlavné správy.