Prison Break má nový trailer, premiérové diely prídu v apríli

Pokračovanie seriálu Prison Break (Útek z väzenia), ktorý mal aj na Slovensku množstvo priaznivcov, odštartuje na americkej stanici Fox 4. apríla. Termín potvrdila televízia, ktorá zároveň vypustila aj nový trailer.

Kým vlani obnovil Fox po rokoch kultové Akty X, na rok 2017 ohlásila televízia návrat seriálu Prison Break, čím potešila množstvo divákov. Tí sú už pripravení na to, že hoci v závere pôvodného seriálu hlavná postava Michael Scofield zomrel, v pokračovaní „ožije“.

Fox spresnil, že piatu sériu Prison Breaku nasadí do utorkového prime-timeu na začiatku apríla. Televízia má pripravených deväť dielov v rámci špeciálnej minisérie.

V nových častiach sa objavia hlavné herecké hviezdy Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, ako aj Amaury Nolasco, Robert Knepper, Rockmond Dunbar či Paul Adelstein.

Dej sa koncepčne vráti na začiatok seriálu, v tomto prípade si však bratia úlohy vymenia – starší sa z väzenia bude pokúšať dostať mladšieho. Ako sa ukáže, M. Scofield (W. Miller) nie je mŕtvy, a tak sa ho brat Lincoln Burrows (D. Purcell) spolu s ďalšími známymi tvárami bude snažiť dostať na slobodu.

Prostredím, v ktorom sa akcia odohráva, je nehostinný Jemen, hlavným hrdinom pôjde po krku samotný ISIS.

Aj za novou sériou Prison Breaku stojí pôvodný tvorca seriálu Paul T. Scheuring. Seriál sa nakrúcal 15 týždňov súbežne v Maroku a vo Vancouveri, uvádza Deadline.com.

Návrat Prison Breaku ohlásil Fox spolu s ďalšími dátumami premiér seriálov. Práva na vysielanie nových dielov si na Slovensku zabezpečila TV Joj, ktorá aj v minulosti seriál vysielala.

ZDROJ >>

Čo si o tom myslíte? Komentujte :)

Laser Game