Princ Charles označil život s Dianou ako veľkú grécku tragédiu

Označil ho za veľkú grécku tragédiu, ktorá by stála za uvedenie v divadle. „Nikto naozaj nechápe, čo to všetko znamená, kým sa to nestane priamo jemu, čo je dôvod, prečo je to všetko len horšie a horšie. Raz vám poviem celý príbeh. Je to taká grécka tragédia a bola by to dobrá divadelná hra," napísal Charles v júni pred dvadsiatimi piatimi rokmi, uvádza idnes.cz.

Sama Nancy Reaganová čelila v roku 1991 nepríjemnému verejnému prepieraniu súkromia po tom, čo vyšiel jej neautorizovaný životopis plný klebiet a "škandalóznych odhalení". Princ ju vtedy utešoval.

„Poznám dobre metódy týchto strašných ľudí. Používajú ich, aby vytvorili čo najviac kontroverzie a konfliktu tými najstrašnejšími obvineniami, vďaka čomu sa snažia získať maximum peňazí. Žijeme v stále menej civilizovanom svete a keď ste verejnou osobou, začne byť stále nemožnejšie fungovať bez toho, aby každý váš pohyb nekomentovali ako postranný úmysel," napísal britský princ.

Súkromné listy Reaganovej, ktorá zomrela vlani v marci vo veku 94 rokov, boli odovzdané Prezidentskej nadácii a knižnici Ronalda Reagana v Kalifornii.

ZDROJ >>

Komentujte :)