Maršová-Rašov 25. októbra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)

Vodič osobného vozidla prešiel do protismeru
Zrážku s nákladným autom neprežil v stredu ráno na ceste I/61 v Maršovej-Rašove (okres Bytča) 29-ročný vodič Škody Felicia z okresu Bytča. TASR o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Žiline Radko Moravčík.
Ilustračné foto

Doplnil, že vodič osobného auta išiel v smere z Považskej Bystrice do Bytče. “Z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel do protismeru, kde došlo k zrážke s nákladným autom, ktoré viedol 41-ročný vodič. U vodiča nákladného auta, ktorého previezli na ošetrenie, alkohol dychovou skúškou nezistili. Hmotnú škodu predbežne vyčíslili na 5500 eur,” uviedol krajský policajný hovorca.
“Polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, dodržiavali dopravné predpisy a rýchlosť jazdy prispôsobili svojim schopnostiam, stavu a povahe vozovky. Každý účastník cestnej premávky môže zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách,” zdôraznil Moravčík.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.