Pri páde hydraulickej plošiny v Humennom utrpel zranenie 25-ročný miestny muž

Humenné 17. apríla 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)
 
Pri páde hydraulickej plošiny, ku ktorej došlo v utorok dopoludnia na križovatke ulíc Mierová – Kudlovská v Humennom, utrpel zranenie mladý muž.

Ilustračné foto

“Plošina spadla zo zatiaľ nezistených príčin, pričom v čase pádu sa v nej nachádzal 25-ročný Humenčan, ktorý vykonával orez stromov,” informoval TASR prešovský krajský policajný hovorca Daniel Džobanik. Hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR Alena Krčová pre TASR uviedla, že záchranári mladíka s viacerými poraneniami na mieste ošetrili a pri vedomí ho previezli do humenskej nemocnice.
“Muž má ťažké zranenia, zlomeninu panvy, stavca a zlomeninu v oblasti lakťa. Je stabilizovaný a hospitalizovaný na traumatológii,” informovala TASR za spoločnosť Svet zdravia Jana Fedáková.
“Na mieste udalosti boli aj pracovníci inšpektorátu práce a experti z Kriminalistického a expertízneho ústavu PZ, odboru mechanoskopia a znalec z odboru cestnej dopravy, odvetvia technický stav cestných vozidiel a strojov,” povedal Džobanik s tým, že polícia začala v tejto súvislosti trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví.
Podľa informácií Operačného strediska Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Prešove príslušníci na mieste zabezpečovali vozidlo proti úniku prevádzkových kvapalín. Realizovali aj ďalšie práce súvisiace s odstránením mechanizmu a konárov ohrozujúcich chodcov.
 
Príspevok Pri páde hydraulickej plošiny v Humennom utrpel zranenie 25-ročný miestny muž zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)