Zvolen 23. augusta 2017 (TASR/HSP/Foto:Facebook-Polícia Slovenskej republiky)

Mladík ostal v aute zakliesnený a následne uhorel
Osemnásťročný mladík zo Sliača uhorel dnes krátko po polnoci v aute po tom, ako pri nákupnom centre vo Zvolene vozidlo, v ktorom sa viezol, zišlo z cesty, prevrátilo sa a začalo horieť.
Pri nočnej nehode zahynul v horiacom aute 18-ročný mladík

Podľa banskobystrickej krajskej policajnej hovorkyne Márie Faltániovej k nehode došlo po tom, ako 18-ročný vodič vozidla Renault Clio z Banskej Bystrice prešiel pravotočivú zákrutu a následkom rýchlej jazdy zišiel s vozidlom mimo cesty, kde sa auto prevrátilo. Došlo pri tom k jeho poškodeniu a následnému zhoreniu.
Mladík zo Sliača, ktorý sedel vo vozidle ako spolujazdec, utrpel vážne zranenia, zostal v aute zakliesnený a následne uhorel.
Vo vozidle mal ľahké zranenie vodič aj 16-ročná spolujazdkyňa zo Sliača. Škodu na vozidle odhadli na 2500 eur.
Alkohol u vodiča zistený nebol. Na miesto nehody bol privolaný znalec z odboru cestnej dopravy a nehoda je v štádiu vyšetrovania. V prípade usmrteného spolujazdca bola nariadená súdna pitva. Polícia začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenie.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.