Moskva 3. augusta 2018 (HSP/Foto:Facebook-Chirurg)
 
Hystériu kvôli vytvoreniu „brlohu“ slovenských Nočných vlkov v Dolnej Krupej, ktorú šíria mainstreamové média a slniečkarsko-liberálne naladení politici a študenti, si všimli už aj v hlavnom stane Nočných vlkov  v Moskve. Obavy, prekrútené informácie a otvorené lži, ktoré zaplavili Slovensko, prekvapili vedenie motorkárskeho klubu.   

Motorkári uviedli, že slovenský mainstream a média postavili všetko z nôh na hlavu a zbytočne vysielajú katastrofické scenáre. Celá vec sa dostala tak ďaleko, že reagovala dokonca hlava štátu – Andrej Kiska, ktorý zopakoval mainstreamové lži. Na výroky slovenského prezidenta odpovedal iný prezident – motorkárského klubu Noční vlci Alexander Zaldostanov – Chirurg. Ten na svojej facebookovej stránke komentoval celú situáciu a dokonca sa obrátil aj na slovenského prezidenta. Ku komentáru pridal aj fotku: stretnutie ruského vodcu svorky Nočných vlkov a jeho slovenského kolegu…
„Noční vlci vystrašili Kisku… Zdalo sa, že prezident krajiny – členskej krajiny EÚ a NATO – by mal byť garantom ústavy, práv a slobôd občanov Slovenska vrátane práva na slobodu prejavu, myslenia a spájanie sa. A ešte viac, mal by sa pridržiavať najdôležitejšej právnej zásady prijatej, ako v EÚ hovoria, v demokratickej spoločnosti – mal by sa pridržiavať prezumpcie neviny. Ale kdeže! Zo slov Andreja Kisku vyplýva, že aj keď zákon neumožňuje všetko odobrať a rozdeliť, potom v takom prípade je potrebné zákon prispôsobiť situácii a konať nezákonne, ale údajne v rámci zákona,“ komentuje Chirurg nový „právny objav“ slovenského prezidenta.
„Nemusíte urobiť nič alebo urobiť niečo zlé, ale aj napriek tomu vás môžu prenasledovať, a to aj napriek oficiálnym vyhláseniam vedenia polície, že sa nedeje nič ilegálne. Všetci však veľmi dobre chápu, že nejde o žiadnu demokraciu. Je to len zásterka, dymová clona. Ráta sa s niečím iným: že vznikne určitá vrstva ľudí, pre ktorých je výhodný práve takýto druh „demokracie,“ vysvetľuje Chirurg.
„Prostredníctvom „demokracie“ Sorosa a spol. nastoľujú kontrolu nad systémom, ktorý formuje svetové vedomie, čo im nakoniec umožňuje ovládať svet. Ale nie sme tu stádo, ktoré nasleduje Sorosa na ceste k priepasti. Nechceme sa zaradiť do ich konca sveta. Máme vlastnú cestu, ktorou chceme ísť spolu s našim národom a rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi,“ prízvukoval Alexander Zaldostanov.
A v závere sa obrátil priamo na Andreja Kisku, povedzme, ako prezident na prezidenta: „Pripomínam vám, vážený pán prezident, že ústredie na Slovensku neotvorili ruskí občania, ale samotní Slováci. A ústredia v Európe sa neotvárajú vďaka našej iniciatíve, ale z iniciatívy samotných občanov európskych krajín, ktorí hľadali pravdu a našli ju v Nočných vlkoch a nie vo vašom pokryteckom a bezzásadovom Satanskom svetovom poriadku,“ napísal Chirurg.
„Pozývame vás, pán prezident, aby ste navštívili vyvrcholenie nášho Bike Show „Ruský sen“, ktoré sa bude konať 17. augusta v po všetky storočia ruskom Sevastopole, o 22.30 hod. Je to Ruský sen…“, uzatvoril svoj komentár Alexander Zaldostanov – Chirurg.
Pre istotu, ak náš prezident Kiska neovláda ruštinu, Chirurg mu tento list posiela ešte aj v angličtine a nemčine, veď hlavné reči Európskej únie /a USA/ by slovenský prezident mal ovládať.. Škoda, že náš pán prezident nevyužije pozvánku prezidenta Nočných vlkov a nepôjde si pozrieť bike – show. Nezažije tú úprimnú atmosféru kamarátstva, otvorenosti a radosti. Našim slniečkárom skôr vyhovuje ten močiar klamstiev, podozrení, otvorených lží a poloprávd, ktorý sa snažia vytvoriť v priestore od Dunaja po Tatry. Dá sa pochopiť, prečo sú zúfalí: slniečkarov je u nás s každým rokom stále menej a menej, ale rozumných dobrých ľudí je stále viac a viac. Priatelia, je to logika, je to zákon prírody, tak to má byť…
Eugen Rusnák
 
Komentár Chirurga si môžete pozrieť tu:
 

 
Príspevok Prezident Nočných vlkov Chirurg slovenskému prezidentovi Kiskovi: Nechceme žiť vo vašom pokryteckom a bezzásadovom Satanskom svetovom poriadku zobrazený najskôr Hlavné správy.