Turín 25. októbra 2018 (TASR/HSP/Foto:SITA/AP-Antonio Calanni)
 
Prezident futbalového klubu Juventus Turín Andrea Agnelli vyjadril dôveru Cristianovi Ronaldovi, ktorý v súčasnosti čelí obvineniu zo znásilnenia

Na snímke Andrea Agnelli

Štyridsaťdvaročný syn niekdajšieho prezidenta automobilky Fiat sa k situácia vyjadril počas stretnutia akcionárov klubu: “Nezvyknem robiť unáhlené závery. Vždy, keď vznikne nejaký problém, konfrontujem ľudí priamo a následne si utvorím svoj názor. S Cristianom som sa rozprával ihneď po vypuknutí aféry a náš rozhovor ma veľmi upokojil. Jeho správanie počas uplynulých dní a týždňov ma len utvrdili v tom, že môj prvotný pocit bol správny.”
Američanka Kathryn Mayorgaová podala minulý mesiac na Ronalda žalobu za znásilnenie, ktoré sa malo odohrať ešte v roku 2009 na hotelovej izbe v Las Vegas.
Portugalčan sa proti obvineniu 34-ročnej ženy vyjadril na predzápasovej konferencií pred tohto týždňovým duelom Ligy majstrov proti Manchestru United. Okrem toho vydal jeho právny zástupca Peter S. Christiansen 10. októbra vyhlásenie, v ktorom rezolútne odmietol akékoľvek previnenie zo strany svojho klienta.
 
Príspevok Prezident Juventusu o obvineniach voči Ronaldovi: “Som veľmi pokojný” zobrazený najskôr Hlavné správy.