Prekrásne myšlienky od dvoch Slovákov ľudia na Facebooku stále obľubujú. Naši idealisti dokážu slovami presne opísať životné situácie

Inšpiratívne a motivačné obrázky na sociálnych sieťach majú množstvo odporcov a kritikov, avšak po celom svete existujú tisíce stránok, kde by si ich našiel ohromný počet. Ešte začiatkom tohto roka sme ti predstavili stránku Som Idealista, ktorej vlastníci sa do svojho projektu pustili naplno až krátko pred Vianocami a v čase písania nášho prvého článku mali na stránke čosi viac ako 20-tisíc fanúšikov. Cesta za úspechom potom nabrala rýchly spád a Ivet s Arnoldom sa dnes môžu pochváliť takmer 120-tisíc fanúšikmi, čo je obrovský skok v priebehu jediného polroka.
 
Najrôznejšie myšlienky už stihli pretvoriť aj do knihy, ktorú si môžeš kúpiť v kníhkupectvách po celom Slovensku a ani zďaleka nespomaľujú. Projekt Som Idealista skvele reflektuje myšlienky, citové rozpoloženie aj obyčajné situácie mnohých Slovákov, a tak niet divu, že si stránka získava čoraz vyšší počet fanúšikov. Je dôležité dodať, že na Slovensku okrem tejto stránky neexistuje snáď žiadne podobné miesto s inšpiratívnymi obrázkami v solídnej kvalite a Ivet s Arnoldom to skutočne robia na úrovni, takže o svoju budúcnosť sa zrejme báť nemusia.
 
Zobraziť galériu 24 galeria
 
 
 
 

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)