Bratislava 11. decembra 2019 (HSP/Foto: screenshot videa)

Na utorok, 10. 12. 2019, bol ohlásený predvolebný míting strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko v Dome kultúry Lúky, no mestská časť Petržalka ho deň pred konaním zrušila, samozrejme s vymysleným odôvodnením. Podľa propagandistického denníka SME zmluvu o prenájme priestorov DK Lúky uzavreli s fyzickou osobou, ktorá neuviedla, že ide o prenájom „na propagáciu extrémistickej a fašizmus propagujúcej politickej strany,“ uviedla Halašková, hovorkyňa Petržalky s tým, že akcie propagujúce fašizmus a extrémizmus mestská časť Petržalka kategoricky odmieta

Predvolebný míting strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko pred Domom kultúry Lúky

„Nič fašistické ani extrémistické na tomto stretnutí nezaznelo, okrem agresívnych výkrikov zo strany liberálnych protestujúcich, ktorí hystericky narúšali chod stretnutia, pričom sa snažili prekričať rečníkov,“ potvrdila Michaela, ktorá si prišla vypočuť na vlastné uši, či je pravda o Kotlebovcoch to, čo šíria liberálne médiá alebo nie.

Akcia prebiehala za mrazivého počasia pokojne pred kultúrnym stánkom Petržalčanov za účasti asi stovky ľudí. Nechýbal ani menší agresívny hlúčik liberálov a antifa aktivistov. Medzi účastníkmi a sympatizantmi ĽSNS nechýbali mladí ľudia, dôchodcovia a ani Rómovia.

Na akcii vystúpili poslanci NR SR Martin Beluský, Natália Grausová, nechýbali aj kandidáti do nadchádzajúcich volieb 2020. Svoje zastúpenie mali aj strany memoranda, konkrétne za KDŽP – Aliancia za Slovensko sa ľuďom prihovoril aj Miroslav Vetrík, organizátor Bratislavských korunovačných slávností, ale aj predsedníčka Národnej koalície Slavěna Vorobelová.

Protestujúci hlúčik na predvolebnom mítingu strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko pred Domom kultúry Lúky

„Slobodu slova a demokraciu si liberálni fanatici predstavujú po svojom. Iný názor ako ten ich považujú za niečo fašistické a extrémistické, ale v podstate dnes vidím na vlastné oči, že liberalizmus je naozaj choroba, pliaga, ktorá sa šíri neuveriteľne rýchlo a normálni ľudia, ktorí vyznávajú normálne kresťanské hodnoty sú zatláčaní do úzadia a označovaní nálepkami fašista/extrémista.

Dnes už sa v liberálnej Bratislave bojíte nahlas povedať, že LGBTI je choroba alebo adopcie pármi rovnakého pohlavia či registrované partnerstvá sú zvrátené predstavy niektorých jedincov, pretože môžete byť za takýto názor opľutí a mnohí z nich by vás možno aj ukameňovali,“ vysvetľuje Vorobelová.

Kto vypískal Mazureka?

Liberálne médiá tiež informovali o tomto mítingu pričom uviedli, že Kotlebovci boli vypískaní a to najmä vystúpenie Milana Mazureka, ktorý bol odsúdený za svoje názory, ktoré prezentoval v rádiu Frontinus. Na margo tohoto odsúdenia premiér Fico povedal, že Mazureka odsúdili za pravdu, za čo je dnes už tiež trestne stíhaný. Paradoxne, na základe zákonov, ktoré prijala jeho vláda a ktoré sa ukazujú ako problémové, lebo sú dnes hlavne zneužívané na potieranie nepohodlných názorov a obmedzovanie slobody slova.

Čo sa týka vypískania Mazureka, bol skutočne vypískaný asi 13 ľuďmi, ktorí prišli s transparentmi a stáli na vyvýšených schodoch, pričom sa ho zo všetkých síl snažili prekričať. Účastníci mítingu však Mazurekovi o to viac tlieskali.

Mazurek hovoril o dôchodcoch, ktorým štát dáva žobračenky za ich odpracované roky a budovanie Slovenska, že zdravotníctvo je v rukách oligarchov a vôbec nie je bezplatné, ako nám to garantuje ústava, či o tom, ako nám zlyháva školstvo.

Názor si môžete urobiť aj na základe autentického videa

Pavol Novak

Sme pod neustálym tlakom
Mnohým kruhom nevyhovuje existencia Hlavných správ
Podporte jediné väčšie nezávislé médium na Slovensku

č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

PODPORUJEM nezávislé spravodajstvo

Zdroj