Praha 17. marca 2018 (HSP/Foto: Facebook)

Predseda Asociácie nezávislých médií v Česku Stanislav Novotný tvrdí, že „tých vecí sa v súčasnosti deje príliš mnoho a je to veľmi podozrivé! Je veľmi podozrivé, že sa naraz všade vyvolávajú konflikty – v Strednej Európe, na východe atď.“ zdôrazňuje.

Na snímke Stanislav Novotný

„Otrávenie Sergeja Skripaľa a jeho dcéry veľmi pripomína slovenskú kauzu, prípad novinára  Jána Kuciaka, ktorý bol so svojou snúbenkou zavraždený a zatiaľ nebol žiaden súd, ktorý by o niečom rozhodol. Napriek tomu sa ale už koná politicky. Ja tomu nerozumiem, respektíve tomu rozumiem tak, že skutočne ide o to, aby sa podarilo vyvolať konflikt,“ domnieva sa.
„Ja, ako právnik, bol by som rád, aby rozhodol nezávislý súd. Chcem, aby prebehlo nejaké dôkazné vyšetrovanie, aby bolo jasné, kto je vinníkom. To isté prajem aj Slovensku. Tých vecí sa v súčasnosti deje príliš mnoho a je to veľmi podozrivé! Je veľmi podozrivé, že sa naraz vyvolávajú konflikty. A podľa mňa, sa jedná asi o snahu vyvolať vojnu. Ten prípad predsa musí byť riadne vyšetrený a vinník má byť odsúdený. Musí existovať uznesenie súdu, ktoré jasne povie, čo sa stalo,“ uzatvára svoj komentár predseda Asociácie nezávislých médií v Česku Stanislav Novotný.
Eugen Rusnák

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.