Nevada 23. marca 2018 (HSP/Sputnik/Foto:instagram)
 

25 ročná manažérka predaja Lana Westová odišla zo svojej práce a začala sa zaoberať prostitúciou. O špecifikách novej práce prehovorila pre Daily Star.

Na snímke Lana Westová

Podľa ženy sa zaoberá legálnou prostitúciou v americkom štáte Nevada, kde je sexuálny styk za peniaze povolený zákonom. Podľa nej sa cíti bezpečne a je táto práca oveľa bezpečnejšia, než pri použití špeciálnych mobilných aplikácií pre sexuálne zoznámenie.
Westová hovorí, že dnes zarába 30 tisíc dolárov mesačne, čo je omnoho viac, než zarábala ako predavačka. Uprednostňuje stálych klientov, ktorí za sex nielen platia, ale tiež jej kupujú nové oblečenie, pozývajú ju na večere a platia jej bývanie.

 

Check out my new blog post, “How Sugar Dating Led Me to Prostitution…And Why It’s Not a Big Deal!” https://www.bunnyranch.com/blog/sugar-baby-prostitution/. Just copy and paste this baby into your browser, or google “bunny ranch sugar dating prostitution.”
Príspevok, ktorý zdieľa Lana West (@_lanawest),

Iba rodina Westovej negatívne prijala jej novú prácu. Rodičom sa práca predavačky pozdávala viac. Samotná Lane však nechápe ich dôvody. Hovorí, že jej rodičia sú ateisti, a preto by k jej novej práci mohli zaujať lepší postoj. Ako ateisti ju vychovali, mali by teda prijať aj jej spôsob života.
Podľa názoru Westovej je prostitúcia rovnako dobrá práca ako ostatné, jej samotnej sa naviac také zarábanie peňazí páči.
 

Príspevok Predavačka sa začala zaoberať prostitúciou. Teraz obe profesie porovnala zobrazený najskôr Hlavné správy.