Pred budovou britského parlamentu sa strieľalo, následne dobodaný policajt autom narážal do ľudí. Hlásia mŕtvych aj zranených

Pred budovou britského parlamentu sa strieľalo, hlásia niekoľko zranených

Londýn 22. marca 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Matt Dunham)

Pred budovou britského parlamentu v Londýne neďaleko Westminsterského mostu hlásili streľbu. Podľa britských médií je zranených niekoľko osôb.

Polícia parlament situovaný v centre britskej metropoly a jeho okolie uzatvorila. Údajného útočníka policajti postrelili. Zamestnanci britského parlamentu dostali príkaz, aby nevychádzali zo svojich kancelárií. Zdroj stanice BBC s odvolaním sa na políciu informoval aj o jednej mŕtvej osobe.

Policajti uzatvárajú južnú stranu Westminsterského mosta meďaleko britského parlamentu v Londýne, pred ktorým hlásili streľbu

Prevádzkovateľ londýnskej verejnej dopravy uviedol, že na žiadosť polície uzavrel stanicu metra Westminster. Informáciu o hlasnej streľbe neďaleko parlamentu zverejnili na Twitteri politici a novinári, uviedla BBC.

Svedkovia uviedli, že videli zranených ľudí, ako ich ošetrovali privolaní zdravotníci Údajne sa v objekte pohyboval muž s nožom. Scotland Yard potvrdil, že rieši prípad streľby pri Westminsterskom moste, pri ktorej utrpelo zranenia niekoľko ľudí.

ZDROJ >>

Komentujte :)