Pozvánka na seminár “Ako komunikovať naše posolstvo v médiách”

Bratislava 25. apríla 2018 (HSP/TK KBS/Foto:TK KBS)
 
V Bratislave sa uskutoční komunikačný seminár Ako komunikovať naše posolstvo v médiách. Povedie ho spoluzakladateľ a koordinátor Catholic Voices a hovorca Opus Dei Jack Valero. Na seminár pozýva CitizenGO Slovensko. Určený je pre všetkých, ktorí chcú efektívne a presvedčivo komunikovať kresťanské posolstvo a hodnoty v médiách a na verejnosti.

Pozvánka na seminár

“Seminár sa uskutoční v pondelok 14. mája v Dome Quo Vadis na Hurbanovom nám. 1 v Bratislave. Seminár odpovie na otázky: Ako efektívne komunikovať naše posolstvo v médiách? Ako hovoriť o kontroverzných témach s jasnosťou a láskou? Ako brániť vieru bez zvyšovania hlasu? Prihlasovanie je možné do 30. apríla 2018 na tomto odkaze bit.ly/komseminarJackValero,” avizuje Miriam Kuzárová.
Bližšie informácie je možné nájsť TU.
Jack Valero je mediálny expert, spoluzakladateľ a koordinátor Catholic Voices a hovorca Opus Dei. Catholic Voices vznikli v roku 2010 vo Veľkej Británii, keď pri príležitosti návštevy pápeža Benedikta bolo viac ako inokedy potrebné podeliť sa s príbehom Cirkvi presvedčivo a s citom. Projekt Catholic Voices, ktorý vtedy komunikačne pripravil niekoľko mladých laikov na vystupovanie v médiách, zožal veľký úspech.
TK KBS informovala Miriam Kuzárová
 

Príspevok Pozvánka na seminár “Ako komunikovať naše posolstvo v médiách” zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)