Americká herečka Jessica Chastain na akcii...Americká herečka Jessica Chastain na akcii Variety’s Power of Women. Autor: Reuters, BRENDAN MCDERMID

Na podujatie, ktoré oslavuje silné a významné ženy, dostala pozvanie napríklad herečka Salma Hayek, herečka a scenáristka Lena Dunham či speváčka Audra Macdonald. Ďalšími pozvanými hosťami bola napríklad Kate Walsh, ale aj očarujúca Blake Lively, ktorá v nohavicovom overale bez ramienok predvádzala sošnú figúru.

Medzi pozvanými nechýbala ani topmodelka Ashley Graham, ktorej mediálna sila a vplyv sú skutočne obrovské. Dôkazom je tiež fakt, že minulý týždeň zverejnil magazín Time zoznam 100 najvplyvnejších osobností planéty a práve táto kráska s kyprými tvarmi sa na ňom ocitla spoločne s ľuďmi ako Vladimir Putin či pápež František.

Herečka Salma Hayek na akcii v New Yorku.

Pozornosť si ukradla aj pôvabná Jessica Chastain, ktorá je známa tým, že plamenne bojuje za práva žien a prikláňa sa k feministickým názorom.

V smotanových šatách Carolina Herrera vyzerala skutočne príťažlivo a popri tom sa stihla v prejave vyjadriť aj k problematike sexuálneho obťažovania v zábavnom priemysle. Mala na mysli aj konkrétny prípad – moderátor a politický komentátor Bill O’Reilly, ktorý obťažoval niekoľko žien.

Modelka Ashley Graham sa tiež objavila na...Modelka Ashley Graham sa tiež objavila na víkendovej akcii Variety’s Power of Women. Autor: Reuters, BRENDAN MCDERMID

Potvrdilo sa, že zaplatil dokopy zhruba 13 miliónov dolárov žiadosťou za mlčanie žien, ktoré chceli na neho podať žalobu. Televízia Fox komentátora len nedávno vyhodila.