Bratislava/Žiar nad Hronom 17. júna 2019 (SITA/HSP/Foto:SITA/KR PZ Banská Bystrica)

Žiarski kriminalisti si posvietili na vodičov pod vplyvom drog. Kontroly v Žiari nad Hronom, Žarnovici a Novej Bani priniesli zarážajúci výsledok

Žiarski kriminalisti si posvietili na vodičov pod vplyvom drog. Kontroly v Žiari nad Hronom, Žarnovici a Novej Bani priniesli zarážajúci výsledok. Sedem hliadok odhalilo až 6 vodičov, u ktorých sa v čase zastavenia nachádzali omamné a psychotropné látky v ich organizme

Ako informovala banskobystrická krajská polícia na svojej facebookovej stránke, sedem hliadok odhalilo až šesť vodičov, u ktorých sa v organizme v čase zastavenia nachádzali omamné a psychotropné látky. Jeden dokonca pri kontrole odovzdal balíček so zelenou sušinou.

Tento “botanik” policajtov prekvapil aj modrým vedrom, v ktorom prevážal priesadu rastliny, nápadne pripomínajúcu marihuanu. O akú rastlinu ide určí až znalecké skúmanie. Policajti prichytili aj jedného opitého cyklistu, ten nafúkal 1,38 promile alkoholu.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK65 0900 0000 0051 5666 1326

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj