Moskva 28. marca 2017 (HSP/Foto:Screenshot:YouTube)

V poslednom čase sa akoby roztrhlo vrece s filmami, v ktorých je zakomponovaná zvrátená homopropaganda. Dekadentný západ aj s jeho poslušnými satelitmi v strednej a východnej Európe vrátane Slovenska to však neriešia. Poslednou baštou zdravého rozumu a mravnosti je teda zrejme Rusko, ktoré chce svoje deti uchrániť pred touto nebezpečnou ideológiou. Po filme “kráska a zviera” ruské vedenie zakázalo aj nový americký film “Power Rangers” pre deti do 18 rokov.

Nový americký film “Power Rangers”

Pred nedávnom sme vás informovali (viac TU) o tom ako Rusko zvažuje zákaz filmu od Disneyho s názvom “Kráska a zviera”, v ktorom sa propaguje homosexualita. Režisér filmu Bill Condon odhalil v interview pre aprílové vydanie gay lifestylového Attitude Magazine, že jedna z postáv bude bojovať so svojou sexualitou a bude mať “gay moment” v horlivo-očakávanom filme.

Ruský poslanec Milonov vyzval ministerstvo kultúry, aby preskúmalo a prípadne zakázalo nový film od spoločnosti Disney “Kráska a zviera”. Vo filme sa totiž má objaviť gay. Petrohradský poslanec tento film nazval “nehanebnou propagandou hriechu.” Ruské ministerstvo kultúry sa nakoniec rozhodlo zakázať tento kontroverzný film pred deti mladšie ako 16 rokov.

Nový americký film Power Rangers dostal v Rusku ešte prísnejší zákaz. Tento film, ktorý propaguje homosexualitu bude v tejto rozlohou najväčšej krajine sveta zakázaný pre osoby mladšie ako 18 rokov.

Kontroverznú scénu v Power Rangers opisuje server WIRED. Postava žltej rangerky, ktorú stvárnila herečka Becky G, v nej naznačuje, že si nie je istá svojou sexuálnou orientáciou. Na otázku inej postavy, či má “problémy s chalanmi” alebo “problémy s babami”, odpovedá vyhýbavo s tým, že o svojej identite ešte s nikým nehovorila. Infromoval o tom portál idnes.cz.

Ruský poslanec Milonov vyhlásil, že ak má byť v Rusku zakázaná fašistická ideológia, potom by mali byť okamžite zakázaní aj ľudia ako Dean Israelité” (režisér nového filmu).

S Milonovom súhlasí aj ďalší poslanec Alexej Žuravljov, ktorý film označil za homosexuálnu propagandu.

Zákon o zákaze propagácie homosexuality a ďalších netradičných sexuálnych vzťahov platí v Rusku od roku 2013 . Zákon zaviedol tresty a pokuty za šírenie propagandy o LGBTI v prostredí neplnoletých osôb, alebo organizovanie pouličných pochodov typu “gay pride” na miestach ľahko dostupných deťom.

Samuel Gdovin