Bratislava/Simferopol 9. septembra 2018 (HSP/Foto:Screenshot Youtube)
 
Nezaradený poslanec NR SR Peter Marček v auguste navštívil ruský polostrov Krym. Jeho cesta vyvolala vlnu nevôle mainstreamových médií. Prinášame vám exkluzívne video z jeho cesty na Kryme.

Záber z videa

Krym sa v marci 2014 stal na základe slobodného referenda občanov samostatnou republikou a následne, Krym vstúpil do štátneho zväzku s Ruskou federáciou. Na programe návštevy Petra Marčeka boli rozhovory o hospodárskych a politických aspektoch rozvoja spolupráce medzi SR a Republikou Krym.
“Kto sa chce dozvedieť pravdu, určite si pozrite 1. časť, máme toľko materiálu, že urobíme ešte aj 2. časť. Nezabúdajme, že pravda vždy vyjde navonok, aj keď jej to chvíľku trvá! Toto je iba začiatok, budeme dôsledne hľadať pravdu, hovoriť o nej a šíriť ju ďalej, pretože mnohé naše skorumpované mainstreamové médiá (že vraj väčšinové) nemajú v náplni práce šíriť pravdu, zachraňujú to, na šťastie, alternatívne médiá, YouTube, FB, internet…atď,” uviedol Peter Marček k videu.
Videozáznam z Krymu skutočne ukázal ako mainstreamové médiá manipulujú verejnou mienkou na Slovensku. Krym nie je žiadna čierna diera. Video ukazuje ako sa tam všetko buduje, ľudia sú podľa vlastných slov šťastní a žiadna Tatárska menšina tam nie je diskriminovaná, práve naopak , získala nové vymoženosti, ako napríklad svoj úradný jazyk.
Prvú časť videozáznamu z návštevy poslanca Petra Marčeka na ruskom Kryme si môžete pozrieť tu:

Samuel Gdovin
 
Príspevok Poslanec Peter Marček zverejnil prvú časť videa z jeho cesty na Kryme zobrazený najskôr Hlavné správy.