Bratislava 14. júna 2019 (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel, Alexandra Čunderlíková)

Nezaradený poslanec NR SR Peter Marček pri príležitosti ukončenia mandátu prezidenta Andreja Kisku organizuje protestné zhromaždenie.

Na snímke Peter Marček a Andrej Kiska

Poslanec Peter Marček pripomenul, že v sobotu 15. júna končí Andrej Kiska vo funkcii prezidenta SR, a taktiež mu končí imunita. “Tak poďme mu to zrátať a vymenovať mu všetky prehrešky a porušenia zákonov, zabráňme mu pokračovať v politike tým, že mu prídeme vysloviť nesúhlas s tým, aby si založil nový politický subjekt a pokračoval v parlamentnej politike,” vyzval Marček na sociálnej sieti.

Marček tvrdí, že verejnosť nesmie byť ľahostajná. “Nesmieme dovoliť jemu, aj orgánom činným v trestnom konaní, prokuratúre a súdom, aby jeho trestné činy zostali nevyšetrené a nepotrestané!”

“Zákony platia pre všetkých, tak ako pre Bašternáka, tak i pre Kočnera, či Kisku! Imunita mu skončila, teraz sú na rade vyšetrovatelia, prokuratúra a súdy.”

Protest sa má uskutočniť v nedeľu 16. júna o 16.00 hod. na Hodžovom námestí v Bratislave.

“Taktiež upozorníme na tento moment aj orgány činné v trestnom konaní, počnúc NAKA, cez Generálnu prokuratúru, končiac súdmi SR, a tiež si spomenieme aj na niektorých ďaľších škodcov a likvidátorov slovenskej tradičnej rodiny a štátnosti, ako švagra z druhého kolena, ministra zahraničia v demisii Miroslava Lajčáka,” dodal Marček.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK65 0900 0000 0051 5666 1326

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj