Bratislava 18. februára 2018 (HSP/Foto: SITA-Diana Černáková)
 
Lucia Nicholsonová (SaS) sa nazdáva, že kritika Ľuboša Blahu voči jej osobe je iba prejavom zakomplexovanosti a poslanec sa tak snaží získať jej pozornosť ako ženy. Naznačuje, že je ňou posadnutý

Na snímke Lucia Ďuriš Nicholsonová

“Životom bitý” Blaha:
“Celý život ma prenasledujú zakomplexovaní, nešťastní, životom bití, láskou ignorovaní, fyzicky nedokonalí a duchom slabí muži, ktorí nevedeli a nevedia vystáť, že som napísala lepší článok, odhalila väčšiu kauzu, získala viac preferenčných hlasov, že som ich predbehla na bicykli alebo nabehala viac kilometrov ako oni,” uvádza svoj status poslankyňa za SaS Lucia Nicholsonová a pokračuje ďalej:
“Nedokážu zniesť, že som šťastná a tvrdošijne ignorujem ich dotieravé snahy o moju pozornosť. Tých smiešnych mužíkov veľmi štve, že sú pre mňa takí bezvýznamní a zbytoční, že mi nestoja za reakciu. Áno, tento status je aj o Ľubošovi Blahovi.”
“Blaha sa už celé roky vytrvalo snaží uchmatnúť si pre seba trochu mojej pozornosti. Takmer každý deň. Tvrdí, že nemám maturitu, že som hlúpa, že som súca predávať tak akurát mandarínky na Miletičovej atď.”
Nicholsonová tak očividne zareagovala na Blahove čoraz populárnejšie statusy, ktorými ironizuje politické postoje parlamentných súperov v opozícii (naposledy sa smial z billboardov SaS, na ktorých strana ponúkala mená možných budúcich ministrov), pričom neraz v nich zarezonovala práve Lucia Nicholsonová. 
Preto sa Nicholsonová opäť vracia k svojej maturite – snaží sa vyvrátiť podozrenia o tom, že neskončila strednú školu riadne maturitou a počíta čísla jej preferenčných hlasov vo voľbách a Blahove:
“Zmaturovala som na Gymnáziu Metodova na čisté VÝBORNÉ a aktuálne úspešne študujem Psychológiu. Tie mandarínky by som celkom rada na Miletičke predávala, ale až po tom, ako si dokončím svoj mandát poslankyne NR SR, ku ktorému mi dopomohlo 85 tisíc voličov svojimi preferenčnými hlasmi. Vy ste ich dostali 2746 🙂)))))))”, ironizuje poslankyňa.
Ďalej liberálna poslankyňa na ateistu Blahu vytiahla tromf katolíckej cirkvi, potrebný pre vyháňanie reálneho diabla z človeka, ktorý koná v spoločnosti zlo:
…”objednajte si exorcistu, aby vám vyhnal tú Nicholsonovú z vašej prevzdelanej marxistickej hlávky, lebo ona vás NEĽÚBI a ĽÚBIŤ NEBUDE:)”, uzatvára Nicholsonová. 

Nicholsonová by si však tiež mala vziať k srdcu reálne pôsobenie zla v spoločnosti. Hoci sa sama, zrejme nechtiac pasovala do roly “toho”, ktorého treba vyháňať exorcistom, ako upozorňujú exorcisti, diabol sa v dnešnej dobe mimoriadne teší svojim posluhovačom-liberálom, ktorí cez propagáciu potratov a eutanázie idú priamo proti Božiemu stvorenstvu, či šírením homosexuálnej agendy privádzajú neskonalé množstvo duší do zatratenia a kazia nevinné deti už od ich raného veku.
Potvrdzujú to cirkvou aj vedou uznané zjavenia panny Márie, ktorá malým vizionárom vo Fatime dala možnosť nahliadnuť do pekla. Deti boli po tomto výjave vo veľkom úľaku a uviedli, že sa doň dostáva najviac duší pre hriechy sexuálnej nezriadenosti, ktoré strana SaS otvorene propaguje a chce v spoločnosti normalizovať.
 
Príspevok Posadnutý Nicholsonovou? Poslankyňa posiela Blahu k exorcistovi, aby ju “vyhnal z Blahovej hlavy” zobrazený najskôr Hlavné správy.