Varšava 19. augusta 2019 (TASR/HSP/Foto:MSN Polska Twitter)

Poľskí záchranári pátrajú po prominentnom podnikateľovi a filmovom producentovi Piotrovi Wožniakovi-Starakovi, ktorý je nezvestný od víkendu, keď spadol z motorového člna do jazera. S odvolaním sa na tamojšie médiá a úrady o tom v pondelok informovala agentúra AP

Na snímke Piotr Woźniak-Starak

Wožniaka-Staraka nikto nevidel od noci zo soboty na nedeľu. Privolaná polícia objavila na jazere Kisajno prázdny motorový čln. Následne prehľadala pobrežie, na ktorom našla ženu, údajne producentovu sestru. Tá policajtom povedala, že spolu s bratom spadali z člna do vody, pričom jej sa podarilo doplávať na breh.

Wožniak-Starak (39) študoval v Spojených štátoch. Ženatý je s populárnou televíznou a rozhlasovou moderátorkou Agnieszkou Wožniakovou-Starakovou. Výstredný pár sa často dostáva do správ bulvárnych médií. Otcom producenta je Jerzy Starak, podnikajúci vo farmaceutickom priemysle, ktorý je aktuálne jedným z najbohatších Poliakov.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj