Spevák Joe Jonas a modelka Charlotte McKinney na zábere z reklamy na Guess Underwear.Spevák Joe Jonas a modelka Charlotte McKinney na zábere z reklamy na Guess Underwear.
Autor: Guess

Dvojica sa stretla pri tvorbe reklamnej kampane známej značky Guess, pre ktorú spoločne nafotili zábery na propagovanie bielizne. O tom, že obdarená Charlotte bude na fotografiách skutočne zvodná, asi nepochybuje nik. Prekvapením je však 27-ročný Jonas, frontman formácie DNCE, ktorý sa pred objektívom vyzliekol do obtiahnutých boxeriek a vystavil na obdiv vyšportované telo a ukážkové „tehličky“ na pevnom bruchu.

Modelka Charlotte McKinney na zábere z reklamy na Guess Underwear.Modelka Charlotte McKinney na zábere z reklamy na Guess Underwear.
Autor: Guess

Dvojica pózujú v reklame spoločne, alebo každý sám. Americká značka, ktorej zrod sa datuje do prvej polovice 80-tych rokov minulého storočia, sa stávkou na tieto dve nové tváre rozhodla opäť podporiť sexi imidž jednotlivých línií a jemnú provokatívnosť, ktorú v sebe jej veci nesú.

Spevák Joe Jonas na zábere z reklamy na Guess Underwear. Predvádza ukážkovú formu.Spevák Joe Jonas na zábere z reklamy na Guess Underwear. Predvádza ukážkovú formu.
Autor: Guess

Známe odevné značky s obľubou vsádzajú na celebritné tváre a najmä kampane na spodnú bielizeň sú v tomto smere veľmi ostrosledované. V minulosti sa pred objektívom v slipoch či boxerkách predvádzal napríklad David Beckham, Rafael Nadal či napríklad aj Jamie Dornan. Ten vtedy ešte ako profesionálny manekýn.