Polícia sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc pri pátraní po nezvestnej 17-ročnej Božene Gáalovej (na snímke) z Demandíc v okrese Levice. Pre TASR to v stredu 16. augusta 2017 uviedla nitrianska krajská policajná hovorkyňa Božena Bruchterová. Nezvestná odišla 12. augusta z miesta svojho trvalého bydliska okolo 15. h a odvtedy sa nikomu zo svojich príbuzných neozvala. „Božena Gáalová je vysoká približne 160 centimetrov, plnoštíhlej postavy. Má čierne dlhé vlasy a hnedé oči. V čase odchodu mala na sebe oblečené biele krátke nohavice, tričko a obuté mala botasky. Foto: TASR – KR PZ v Nitre

Demandice 16. augusta (TASR) – Polícia sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc pri pátraní po nezvestnej 17-ročnej Božene Gáalovej z Demandíc v okrese Levice. Pre TASR to dnes uviedla nitrianska krajská policajná hovorkyňa Božena Bruchterová.

Nezvestná odišla 12. augusta z miesta svojho trvalého bydliska okolo 15. h a odvtedy sa nikomu zo svojich príbuzných neozvala.

„Božena Gáalová je vysoká približne 160 centimetrov, plnoštíhlej postavy. Má čierne dlhé vlasy a hnedé oči. V čase odchodu mala na sebe oblečené biele krátke nohavice, tričko a obuté mala botasky,“ priblížila Bruchterová.

„Akékoľvek informácie o pohybe alebo pobyte nezvestnej dievčiny môžu občania oznámiť na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru alebo na čísle 158,“ povedala policajná hovorkyňa.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR