Polícia vyšetruje lúpežné prepadnutie stánku v bratislavskej Dúbravke

Bratislava 24. júna 2018 (TASR/HSP/Foto: TASR- Martin Baumann)
 
Policajti štvrtého bratislavského okresu vyšetrujú okolnosti lúpežného prepadnutia stánku s občerstvením v blízkosti zastávky MHD na Saratovskej ulici v mestskej časti Bratislava – Dúbravka. TASR o tom informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková

Ilustračné foto

„Podľa doterajších informácií v sobotu (23.6.) krátko po 22.00 h neznámy páchateľ s krátkou guľovou zbraňou požadoval od zamestnankyne zamykajúcej stánok vydanie finančnej hotovosti. Zamestnankyňa však finančnú hotovosť nevydala a začala kričať. Neznámy páchateľ ju následne sotil a utiekol na doposiaľ neznáme miesto,” uviedla Mihalíková, podľa ktorej sa lúpežné prepadnutie zaobišlo bez zranenia a vzniknutej škody. Vyšetrovateľ Policajného zboru v tejto súvislosti začal trestné stíhanie vo veci trestného činu lúpeže.
Policajná hovorkyňa poskytla popis neznámeho páchateľa. „Podľa súčasných informácií ide o muža v zdanlivom veku 30 – 40 rokov, vysokého približne 170 centimetrov, na tvári mal strnisko, na hlave čiapku šedej farby a oblečený mal šedý trojštvrťový kabát. Muž hovoril plynule po slovensky, bez prízvuku,“ opísala Mihalíková.
Polícia vyzýva občanov, ktorí by vedeli poskytnúť informácie k doposiaľ neznámemu páchateľovi, k jeho súčasnému pohybu či pobytu, aby kontaktovali políciu na bezplatnom čísle 158, prípadne tak urobili osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.
 
Príspevok Polícia vyšetruje lúpežné prepadnutie stánku v bratislavskej Dúbravke zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)