Lučenec 7. augusta 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-KR PZ v Banskej Bystrici)

Muž využil nepozornosť krupiérky
Polícia pátra po neznámom mužovi, ktorý v sobotu 22. júla v čase medzi 18.30 h až 19.00 h v herni na Námestí republiky v Lučenci okradol krupiérku. O prípade informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Banskej Bystrici Mária Faltániová.
Po Lučenci sa pohyboval na osobnom motorovom vozidle Volkswagen Sharan Combi (na snímke) striebornej farby, v ktorom bolo pravdepodobne viac osôb

„Využil nepozornosť krupiérky tak, že ju zahováral, stískal, bozkával na líce a ruku, zamieňal peniaze a počas toho jej z barového pultu z voľne položenej peňaženky ukradol 1120 eur. Neznámy páchateľ hovoril po anglicky, pričom ide pravdepodobne o cudzinca, občana Rumunska,“ priblížila hovorkyňa s tým, že po Lučenci sa pohyboval na osobnom motorovom vozidle Volkswagen Sharan Combi striebornej farby, v ktorom bolo pravdepodobne viac osôb.
Neznámy muž sa podľa Faltániovej pohybuje po rôznych mestách Slovenska a navštevuje herne, kde sa pokúša ukradnúť peniaze. „Preto upozorňujeme ich zamestnancov, aby boli obozretní a pri takýchto praktikách páchateľa sa nenechali okradnúť,“ doplnila.
Akékoľvek informácie o vozidle či páchateľovi môžu občania oznámiť na telefónne číslo 158 i na ktoromkoľvek útvare PZ.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.