Rusko 23. február 2018 (HSP/Foto: Screenshot YouTube)

Syn naplánoval vraždu svojich rodičov aby mohol zhrabnúť dedičstvo pre seba. V minulosti sa už o to pokúšal niekoľkokrát, ale rodičia jeho plány odhalili a pripravili naňho lesť, informuje Nova.cz
Fotogrefie, ktoré polícia poskytla synovi, údajne zavraždených rodičov

Mladý muž z Ruska si najal vraha, ktorým bol policajt v prestrojení. Tomu dal za úlohu, aby popravil jeho rodičov a súrodencov a dokonca si vyžiadal fotky ich mŕtvol.
Policajta v prestrojení inštruoval, ako má rodičov popraviť a poskytol mu detailný plán rodičovského sídla v Soči.
Rodičia hrali mŕtvych a policajt v prestrojení ich vyfotil na zemi v kaluži falošnej krvi. Fotky následne doručil ich synovi, ktorý bol s výsledkom jeho práce spokojný a prisľúbil mu v prepočte viac ako 39 tisíc eur, ktoré mu chcel vyplatiť po obdržaní dedičstva.
V tej chvíli ho polícia zatkla a jemu neostávalo nič iné, len sa k činu priznať. Neskôr sa ukázalo, že o život rodičov usiloval už skôr.
Mladík sa chcel podľa slov policajného vyšetrovateľa zbaviť rodičov, pretože mu nedávali peniaze. Rodičov chcel aj otráviť, do čaju im dal prášky. Inokedy sa im zase snažil do auta nastrčiť rozbitý teplomer, aby sa otrávili ortuťou.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.