Žilina 22. marca 2019 (HSP/Foto:Facebook-Polícia SR)
 
Bezpečnostné kamery obchodného domu v Žiline zachytili páchateľa, ktorý sa v potravinách zameral na krádež sladkostí. V Nitre sa zase vyskytol prípad úteku zebry, ktorá sa voľne pohybovala po cestách a namierila si to aj cez priechod pre chodcov…

Ilustračné foto

Polícia na Facebooku informovala, že obvodné oddelenie PZ Žilina-východ vykonáva objasňovanie vo veci bizarného priestupku proti majetku. “Doposiaľ neznámy páchateľ mal 22. februára 2019 popoludní v žilinskom obchodnom dome odcudziť z predajne čokolády v celkovej hodnote takmer 130 eur.
Polícia v súvislosti s uvedeným prípadom žiada širokú verejnosť o pomoc pri stotožnení neznámej osoby, ktorá bola zachytená kamerovým systémom. Jej svedectvo je dôležité a môže prispieť k objasneniu skutku.

“Polícia žiada občanov, aby akékoľvek informácie k totožnosti neznámej osoby oznámili na najbližší útvar Policajného zboru, alebo na bezplatnú telefónnu linku 158,” uvádzajú muži zákona.

 

 
Zebra
Na nitrianskom sídlisku Klokočina pobehovala včera 21. marca 2019 asi o šiestej hodine v podvečer zebra.
“Zviera ušlo z cirkusu a na svojich potulkách si nespôsobilo žiadne zranenie a ani nikomu neublížilo. Medzi množstvom zaparkovaných áut poškodila jednu modrú Škodu Fábia. Majiteľka sa na úhrade škody dohodla s riaditeľom cirkusu,” informovala polícia.
“Okolnosti za akých zviera opustilo chránený priestor polícia preveruje.”
 

 
 
Príspevok Policajné kuriozity: Zebra bežiaca cez zebru a hľadanie “čokoládového zlodeja” zobrazený najskôr Hlavné správy.