Bratislava 22. februára 2019 (SITA/HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)
 
Podporu od rôznych politických subjektov vníma Robert Mistrík ako signál, že svojimi postojmi a hodnotami vie ľudí spájať

Na snímke Robert Mistrík

“Podporujú ma strany Sloboda a Solidarita, SPOLU, Strana maďarskej komunity a spolu s inými kandidátmi aj Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti a v prípadnom druhom kole aj Kresťanskodemokratické hnutie,” uviedol pre agentúru SITA Robert Mistrík po dnešnom rozhodnutí hnutia OĽaNO, že v prezidentských voľbách nedáva svoju podporu iba jednému z kandidátov na prezidenta SR.
“Uchádzam sa o podporu všetkých voličov, ktorým záleží na budúcnosti Slovenska, mojím cieľom je vo voľbách uspieť a budem vďačný za každý hlas. V prezidentských voľbách reprezentujem široké názorové a politické spektrum,” dodal Mistrík.
Hnutie OĽaNO v prezidentských voľbách nedáva svoju podporu iba jednému z kandidátov na prezidenta SR. Vyhlásil to na dnešnej tlačovej besede líder hnutia Igor Matovič s tým, že v ich očiach sú Robert Mistrík, Zuzana Čaputová a František Mikloško trojicou demokratických kandidátov, z ktorých by každý bol dobrým prezidentom republiky.
V súčasnosti sa uchádza o kreslo prezidenta 14 kandidátov. Prvé kolo volieb je naplánované na 16. marca, druhé na 30. marca tohto roka.
 
Príspevok Podporu vníma Robert Mistrík ako signál, že vie spájať ľudí zobrazený najskôr Hlavné správy.