Tohtoročné Oscary a následnú párty Vanity Fair si Jennifer Aniston (48) vychutnala. Spokojná a šťastná po boku manžela, herca Justina Therouxa. A pozornosťT nepútali len ich prejavy nežností na verejnosti, ale aj herečkine čierne šaty značky Versace, ktoré poodhaľovali sexi krivky 48-ročnej hviezdy.

Jennifer Aniston a jej manžel Justin Theroux prichádzajú na Vanity Fair Party po udeľovaní Oscarov.Jennifer Aniston a jej manžel Justin Theroux prichádzajú na Vanity Fair Party po udeľovaní Oscarov.
Autor: Reuters, Evan Agostini

Zaujímavo vyznieva porovnanie spred sedemnástich rokov, kedy Aniston prišla v podobných čiernych šatách na slávnu po-oscarovú párty Vanity Fair a rovnako šťastná po boku muža – jej vtedajšieho manžela, Brada Pitta. Písal sa rok 2000 a Pitt a Aniston boli manželmi len pár mesiacov. Ruka v ruke sa predviedli pred fotografmi, podobne ako teraz s Therouxom. Možno len s tým rozdielom, že výstrih na jej šatách bol vtedy predsa len o čosi hlbší.

Jennifer Aniston a Brat Pitt v roku 2000 na párty Vanity Fair po Oscaroch.Jennifer Aniston a Brat Pitt v roku 2000 na párty Vanity Fair po Oscaroch.
Autor: SHUTTERSTOCK