Aktuálne sa v rámci nášho videoobsahu venujeme aj minisérii, do ktorej sme si pozvali viacerých úspešných podnikateľov pochádzajúcich z rôznych odvetví. V spolupráci s ČSOB sa snažíme motivovať mladých ľudí k tomu, aby si uvedomili svoje možnosti a pretavili nápady v reálne projekty. Samozrejme si veľmi dobre uvedomujeme, že začiatky nemusia byť jednoduché, no po ich prekonaní prichádza ten nádherný pocit, kedy je človek sám sebe pánom a je len na ňom, aké kroky bude v svojom biznise robiť. 
 
Už ste mali možnosť počuť rady od Dušana – zakladateľa projektu OCTAGO a tiež Branislava Ramšáka – jedného zo štyroch zakladateľov Eyerim.sk. Obaja vyrozprávali svoj inšpiratívny príbeh o tom, ako sa človek občas musí uskromniť, aby následne mohol zbierať plody svojej práce a expandovať. Dnes budeme pokračovať s Otom Kóňom, ktorý stojí napríklad za projektom Regal Burger alebo aktuálne dobre známym bratislavským streetfoodom NYC Corner. Okrem veľa iného sa dozviete napríklad aj to, ako najefektívnejšie presvedčiť potenciálneho investora. 
 

Ešte pripomíname, že ČSOB stále ponúka mladým ľuďom možnosť navštíviť Silicon Valley úplne zadarmo. Stačí si založiť študentský účet, postnúť na Instagram fotku, ako makáš a pridať hashtag #SENfrancisco. Na vlastné oči úvidíš sídla spoločností ako Facebook či Google a budeš tak mať možnosť sledovať, ako to chodí v úspešných firmách. Súťaž však trvá len do konca októbra, a tak odporúčame poponáhľať sa.