Varšava 20. októbra 2017 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:NEWSTG Twitter)

Po útoku hospitalizovali osem osôb
Po útoku ostrým predmetom v nákupnom centre v meste Stalowa Wola na juhovýchode Poľska hospitalizovali osem osôb. Útočníkom bol 27-ročný muž, ktorého okamžite zatkla polícia.
Na snímke polícia a ľudia pred obchodným centrom

Informovala o tom v piatok agentúra AP s odvolaním sa na vyjadrenie polície. Agentúra PAP s odvolaním sa na zdroj z prostredia polície uviedla, že útočným predmetom bol nôž.
Podľa hovorcu polície v meste Stalowa Wola sa incident stal v piatok popoludní v tamojšom nákupnom stredisku. Zranených hospitalizovali v nemocniciach v mestách Stalowa Wola, Tarnobrzeg a Sandomierz. Šesť z hospitalizovaných má vážne zranenia.
Jedna žena útok neprežila. Sedem osôb ostáva so zraneniami v nemocniciach. Informovala o tom v piatok agentúra AP s odvolaním sa na vyjadrenie polície.
Agentúra PAP s odvolaním sa na zdroj z prostredia polície uviedla, že útočným predmetom bol nôž. Zraneniam v nemocnici podľahla 50-ročná žena.
“Na ľudí útočil odzadu, bodal ich nožom,” povedala policajtka Anna Kleeová. Zranených hospitalizovali v nemocniciach v mestách Stalowa Wola, Tarnobrzeg a Sandomierz. Šesť z hospitalizovaných má vážne zranenia.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.