V roku 2001 sa nasťahovala do vily Hugha Hefnera a stala sa jednou z jeho priateliek. Po čase sa prepracovala na pozíciu priateľky číslo 1. Ona však túžila po svadbe, čo Hefner odmietal a tak sa ich vzťah v roku 2008 rozpadol. Sexi blondínka však do zabudnutia neupadla. Objavila sa v niekoľkých veľmi úspešných reality šou, dokonca sa stala jednou z najpredávanejších autoriek, keď napísala dve knihy o jej živote v Hefnerovej vile.

Holly Madison prišla na otvorenie reštaurácie v Hollywoode.Holly Madison prišla na otvorenie reštaurácie v Hollywoode.
Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Aktuálne je modelka už 5 rokov vydatá a je dvojnásobnou mamou. Na spoločenských udalostiach sa však z času na čas objaví. A k svojej minulosti sa vráti na červených kobercoch, kde sa prezentuje v štýle playmate – rozpustené blond vlasy a bujné poprsie.

Hailey Baldwin Hprišla na otvorenie reštaurácie v Hollywoode.Hailey Baldwin Hprišla na otvorenie reštaurácie v Hollywoode.
Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Presne tak sa objavila na otvorení reštaurácie v Hollywoode, kde sa na červenom koberci striedala s ďalšími známymi tvárami ako Robin Thicke, Tobey Maguire, Nicole Scherzinger či Hailey Baldwin.