V nedeľnom zápase 31. kola najvyššej talianskej súťaže prehrávalo Cagliari na domácej pôde s AC Turín 1:3. Tréner sa teda rozhodol dať opäť šancu mladému Hanovi. Premiéru si odkrútil v predošlom kole, keď nastúpil na posledných päť minút zápasu proti Palermu. Severokórejčan splatil Massimovi Rastellimu dôveru, keď v 95. minúte prekonal hlavou reprezentačného gólmana Anglicka Joea Harta. Stanovil tak skóre na konečných 2:3.

„Som veľmi šťastný za svoj prvý gól v Serii A. Ďakujem tímu, spoluhráčom a trénerovi. V Cagliari som ako doma,“ vravel po zápase šťastný Han. Je vôbec prvým futbalistom z KĽDR, ktorý kedy v elitnej talianskej súťaži nastúpil, a teda aj prvým strelcom z krajiny, ktorá je v područí autokratického režimu komunistickej strany.

Mladík padol skautom prvýkrát do oka na majstrovstvách Ázie do 16 rokov v roku 2014, ktorý ovládli práve hráči KĽDR. Ich kapitánom nebol nik iný ako Han a stal sa tiež najlepším strelcom šampionátu.

Svojej krajine pomohol aj o rok neskôr na MS hráčov do 17 rokov, kde dotiahol severokórejský výber do osemfinále, čo bolo tiež prekvapením. Skočilo po ňom Cagliari. Ešte donedávna hrával za ich mládežnícky výber. V marcovej súťaži mladých tímov sa zaskvel, pozvali ho teda do A-tímu.

O Hanovi uviedli, že je to „univerzálny útočník s dobrým driblinkom a čuchom na góly.“ Jeho vzorom je portugalská superstar Cristiano Ronaldo. Kwang-Song nie je prvým futbalistom z KĽDR, ktorý nastúpil v jednej z elitných európskych súťaží. Tento primát patrí jeho krajanovi (ktorý sa však narodil v Japonsku) Jong Tae-Semu. V januári 2012 prestúpil do 1. FC Kolín a pripísal si štart v nemeckej Bundeslige.