Bratislava 21. novembra 2018 (HSP/Foto:reaguj.sk)
 
Nadácia Slovakia Christiana zverejnila na svojej stránke www.reaguj.sk petíciu „Povedzme NIE nekresťanskému pochodu čertov!“ v snahe zabrániť ďalšej promenáde hnusu a dekadencie

Dňa 20.11.2018 bola zverejnená petícia proti druhému ročníku tzv. pochodu čertov v Piešťanoch dňa 15. decembra, rovnako aj proti pekelnej show Čerti z Rakúska, ktorá sa uskutoční 9. decembra v Bratislave.
Nadácia odmieta podobné akcie ako výraz profanácie a urážky kresťanských sviatkov, keďže dané udalosti sa konajú v adventnom období. Rovnako negatívne vníma snahu o degradáciu Vianočných sviatkov na vulgarizáciu a zábavu, smerom ku kultúrnemu barbarstvu. Nadácia Slovakia Christiana vyzýva k ochrane vlastných tradícií, kresťanského dedičstva. Podporte petíciu svojim podpisom, a vyjadrite túžbu po návrate skutočných kresťanských Vianoc, ktoré boli po stáročia podnetom pre najlepšie umelecké diela a inšpiráciou pre tie najkrajšie ľudské pocity.
Odkaz na petíciu:
http://www.reaguj.sk/povedzme-nie-nekrestanskemu-pochodu-certov,88,k.html

Logo

Kto je Nadácia Slovakia Christiana?
Nadácia Slovakia Christiana vznikla v auguste 2016 s poslaním brániť nemenné učenie Svätej Cirkvi, prirodzené chápanie manželstva a rodiny, slobodu vyznávať kresťanskú vieru a znovuobnoviť kresťanskú civilizáciu. Je inšpirovaná medzinárodným hnutím TFP (Traditio, Familia, Proprietas) chrániacim tradície kresťanskej civilizácie, rodinu a súkromné vlastníctvo.
Redakciu informoval Mário Vadás z Nadácie Slovakia Christiana.
 
Príspevok Petícia “Povedzme NIE nekresťanskému pochodu čertov” zobrazený najskôr Hlavné správy.