Bratislava 25. júna 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)

V strane je podľa Pellegriniho dostatok ľudí, ktorí chcú pokračovať v myšlienkach sociálnej demokracie
Smer-SD nie je projekt, ktorý bude trvať iba počas terajšieho predsedu Roberta Fica. Strana totiž nie je o jednom mužovi, ale má ďalších ľudí, ktorí sú osobnosťami a majú svoju odbornosť. V diskusnej relácii TA3 V politike to uviedol podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini s tým, že nie je veľa ďalších strán, ktoré po predsedovi môžu ukázať ešte rad ďalších osobností.
Na snímke podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini

„My nie sme stranou jedného muža, ako sa to často snažili porovnávať s nejakou bývalou stranou, ktorá už neexistuje. Nie je toľko strán na Slovensku, ktoré by za predsedom mohli postaviť ďalších sedem, osem ľudí, ktorí majú aj odbornosť, aj kapacitu,“ uviedol Pellegrini. V strane je podľa neho dostatok ľudí, ktorí chcú pokračovať v myšlienkach sociálnej demokracie.
Pellegrini sa vyjadril aj k tvrdeniam bývalého člena strany Antona Martvoňa, že strana je ovládaná oligarchami. Podpredseda vlády ich odmietol. „Toto práveže odkrylo charakter dotyčného človeka. A ak mu 17 rokov niečo neprekážalo a potom, keď už medzi nami nie je, tak to začína kritizovať. Myslím si, že ľudia si z toho spravili názor a viac jeho osobu a jeho slová nebudem komentovať,“ uviedol Pellegrini. Ako dodal, ak má záujem kandidovať na post predsedu samosprávneho kraja, sú aj iné možnosti, ako zaujať potenciálnych voličov.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.