Bratislava 30. marca 2020 (HSP/Foto:SITA-Nina Bednáriková)

Priatelia, spoluobčania, kedy si my, slovenský národ, uvedomíme, kto nám vládne, akú máme prezidentku, akého máme premiéra, predsedu parlamentu, ministrov vlády SR, akých máme županov, VÚC, primátorov najväčších slovenských miest?

Na snímke Peter Marček

Už sa niekto z nás zamyslel nad tým, či sme to boli my, slovenský národ, ktorý sme si ich zvolili? Alebo to boli sorosové mimovládky, tretí sektor, oligarchovia z ESETU, Penty, J&T, ambasáda USA….a ich ohromné finančné prostriedky a najmä skorumpované a dobre vyškolené mainstreamové médiá (česť výnimkám)?

Vo svete zúri Covid 19, zmutovaný, alebo laboratórne upravený SARS 1, deje sa niečo nepochopiteľné, padajú ekonomiky jednotlivých krajín, situácia obyčajných pracujúcich ľudí, aj živnostníkov a drobných podnikateľov, zamestnávateľov sa rapídne zhoršila a nemá žiadnu perspektívu, víziu!

Nová vláda ide zadlžovať vo veľkom krajinu, dobre, ak je to nevyhnutné pre prežitie národa! Ale nezdá sa vám že kroky, ktoré robí vláda SR sú prinajmenšom nelogické, otvárať malé obchody, kde 1. živnostník môže nakaziť desiatky ľudí! Koho to bol príkaz, prišiel z EÚ, lebo máme disciplinovaný národ, nemáme také hrozivé čísla ako susedné štáty, to nehovorím o chudákoch Talianoch, či Španieloch, ktorých mi je úprimne ľúto, nie je vám to nelogické?

Nemôžme prečkať ešte 1-2 mesiace? Ani situácia v Grécku nie je nikomu čudná, že Grécko, práve to Grécko, odkiaľ prišla demokracia, teraz ostalo samo! Turci (Osmani) ktorí boli oddávna agresori, teraz vypaľujú Európu, porušili všetky dohody a otvorili hranice s Gréckom, kam prúdi 10-tisíce imigrantov!

Pozeral som zábery, na 90% mladých, životaschopných bojovníkov (možno ISIS) a my, na čele s bezzubou a neschopnou EÚ a Bruselom sa iba na to prizeráme! A statoční Gréci si po celej krajine organizujú občianske oddiely, bez príkazu zradcovskej probruselskej vlády a odchádzajú so zbraňami v rukách, pomáhať gréckej armáde, ktorej povedomie a pocit vlastenectva okamžite narástol na maximum!

Kým z úst utečeneckých narušovateľov je počuť výkriky “Alah Agbar”, z gréckej strany sú počuť vlastenecké, kresťanské, náboženské piesne! Priatelia, Slováci, Slovenky, zdá sa vám všetko v poriadku?

Nie je najvyšší čas, keď ho máme tak veľa, zamyslieť sa nad tým všetkým, porozprávať sa v rodinnom kruhu o tom, s rodičmi, s deťmi, máme mobily, síce odpočúvané, ale nevadí, nech vedia, čo si myslíme, aj tam sú takí istí ľudia, ako my! Porozprávať sa o tom so susedmi, známymi, priateľmi, kolegami z práce a otvoriť si poriadne oči, vyčistiť uši a najmä resetovať hlavu, nepozerať tých pajácov z námestí, tzv. hercov v tv seriáloch, primitívnych reality show a nepočúvať tie klamstvá v tv-novinách, spravodajských reláciách!

Treba vziať počítač, internet, FB-síce cenzurovaný, You Tube a množstvo ďalších alternatívnych médií a začať hľadať skutočnú pravdu- “PRAVDIVÚ PRAVDU” nie tú platenú Sorosom a majiteľmi súkromných médií!

Ak so mnou súhlasíte, ZDIEĽAJTE to, ŠÍRTE to, kým sa to nepokúsia vymazať! Ale to najdôležitejšie, zamyslime sa nad tým, čo sa okolo nás deje a napíšte mi prosím svoj názor. “MY SME TU DOMA” a “SLOVENSKO SI NEDÁME!”     « B-U-D-Í-Č-E-K »

Peter Marček

Všetci sme dnes kvôli koronavírusu v zlej situácii.
Hlavným správam
zásadným spôsobom klesli príjmy z reklamy.
O to viac preto dnes potrebujeme Vašu podporu.
Bez vašej pomoci nedokážeme prekonať toto obdobie.

č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

PODPORUJEM nezávislé spravodajstvo

Zdroj