Peter Bondra: V All Star Cupe chceme dať všetkým ligám na bendžo!

Generálnym manažérom All Star tímu Tipsport ligy je Peter Bondra. Jeho kľúčovou úlohou je výber realizačného tímu a hráčov, ktorí nastúpia do derby s výberom českej, rakúskej a nemeckej ligy. Táto najväčšia Allstar hokejová exhibícia v Európe sa uskutoční už 17. februára v Bratislave na zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Pri tejto príležitosti organizátor podujatia – slovenská Tipsport Liga predstavil hokejové dresy a merchandising vyrobený špeciálne pre túto exhibíciu. 
 
All Star 2018 bude výnimočným podujatím, ktoré nemá v európskom priestore obdobu. Po dvoch vydarených All Star akciách na Slovensku prichádza opäť o niečo originálnejší a aj nadnárodný formát. Kľúčovú úlohu zohráva generálny manažér tímu, ktorým sa tentokrát stal Peter Bondra. 
 Peter Bondra: V All Star Cupe chceme dať všetkým ligám na bendžo!
 
„Oslovila ma ponuka Richarda Lintnera a úprimne sa na toto podujatie teším. V najbližšom období sa chcem sústrediť na výber trénerov a následne na zloženie nášho slovenského All Star tímu. Keďže dohodnutý kľúč nie je jednoduchý, určite využijem pomoc samotného Riša Lintnera. Verím, že sa nám spoločne podarí vytvoriť bojovný tím, ktorý v tejto medzinárodnej konkurencii obstojí a pred domácimi  divákmi siahne po víťaznej trofeji, “ hovorí Peter Bondra, generálny manažér slovenského All Star tímu pre rok 2018.  
 
Na pravidlách turnaja sa dohodli zástupcovia všetkých štyroch líg. „Odohráme turnaj 3 na 3, každý s každým. Zápasy budú trvať 2 x 15 minút a každý tím bude mať 12 korčuliarov a dvoch brankárov. Po poslednom zápase tabuľka určí výsledné poradie,“ hovorí Richard Lintner. Každý klub líg bude mať zastúpenie aspoň jedným hráčom a zároveň maximálny počet cudzincov vo výbere každej z líg je stanovený na sedem. Víťaz zabojuje o pohár a dotáciu vo výške 25 tisíc eur.
 
Peter Bondra: V All Star Cupe chceme dať všetkým ligám na bendžo!
 
Organizátori prostredníctvom MISS Slovensko 2015 Lujzy Strakovej a prvej VICEMISS 2016 Michaely Meňkyovej predstavili hokejové dresy a merchanidising, ktorý bol vyrobený špeciálne pre účely hokejovej exhibície All Star cup 2018. Zakúpiť si ho môžeš na allforfan.com.
 
Program All Star cup 2018 začne už o 13.00 hod. pred zimným štadiónom Ondreja Nepelu v Bratislave, kde organizátori sľubujú fan zónu so sprievodným programom. „Pre fanúšikov máme pripravených niekoľko sprievodných podujatí, bohatý kultúrny program, koncerty, súťaže a množstvo atrakcií,“ uzatvára Lintner. Vstupenky sú pre fanúšikov dostupné v sieti predpredaj.sk v cenovom rozpätí od 15 do 30 eur.

Zobraziť galériu 9 galeria

ZDROJ >>

Komentujte :)